O NÁS

PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

Už Vás nebude viac bolieť hlava pri kupovaní nábytku

Nechajte si spraviť svoj vlastný vysnívaný nábytok na mieru. Vyrobíme pre Vás všetko od skriniek, barov, stolov až po knižnice, kúpeľňový a kancelársky nábytok.

“Predstavenie spoločnosti”

Firma BestByt vznikla 4. mája 1998 a sídli v Radoli pri Kysuckom Novom Meste. Zaoberáme sa výrobou nábytku namieru.

Vyrábame kuchyne, barové pulty, knižnice, predsieňové zostavy, kúpeľňový a kancelársky nábytok, ako prezentuje galéria produktov na našej webovej stránke www.bestbyt.sk

Koncom roku 2008 sme začali s výrobou dvierok na mieru. Náš sortiment dvierok je vhodný na všetky druhy interiérového nábytku. Naša ponuka je zaujímavá v tom, že dokážeme vyrobiť aj dvierka netypických rozmerov v rozličných farebných odtieňoch i drevinách dostupných na našom trhu.
Vyrábame na zákazku aj pre menšie nábytkárske firmy. Pri výrobe interiérového nábytku zohľadnujeme požiadavky našich zákazníkov a používame aj laky a moridlá na prírodnej báze, ktoré neobsahujú škodlivé látky.

NA ZAČIATKU
4. mája 1998

Založenie spoločnosti

Firma BestByt vznikla 4. mája 1998 a sídli v Radoli pri Kysuckom Novom Meste. Založili sme ju dvaja bratia pracujúci v nábytkárskom prostredí už 15 rokov.

1. máj 2000

Naša prvá webstránka

Vytvorili sme si svoju prvú webstránku pre jednoduchšiu komunikáciu so zákazníkmi.

koncom roku 2008

Rozšírenie výroby

Koncom roku 2008 sme začali s výrobou dvierok na mieru. Náš sortiment dvierok je vhodný na všetky druhy interiérového nábytku.

24. augusta 2016

Spustenie novej stránky

S dobou sa snažíme držať krok aj v mimo našej dielne a rozhodli sme sa spríjemniť a zjednodušiť aj online komunikáciu s našimi zákazníkmi. Je dôležíte aby nás a naše služby ľudia vedeli jednoducho nájsť a oboznámiť sa s našou prácou. Stránku si pozriete na všetkých zariadeniach :)

PRÍTOMNOSŤ

Zaujali sme Vás? Máte na nás otázky? Neváhajte a kontaktujte nás na tel. : 0907 174 023 alebo mailom na bestbyt.radola@gmail.com

NÁSLEDUJTE NÁS

Staňte sa fanúšikom a sledujte naše práce

KONTAKT

BestByt, ul. Jaššová 87
023 36 Radoľa

e-mail: bestbyt.radola@gmail.com
0907 174 023

SOCIÁLNE SIETE

© 1999 BestByt.sk | Všetky práva vyhradené
TOP